Krajskú ligu ovládli strelci žiarskeho MŠK

Zvolenská Slatina hostila 7. marca najlepších strelcov Bystrického kraja, ktorí súperili vo finále o poradie v „rebríčku“ KSL v streľbe zo vzduchových zbraní. Na základe stanovených kritérií, podľa ktorých sa každému strelcovi započítavali tri najlepšie výsledky dosiahnuté v streleckej sezóne bol stanovený „rebríček“ poradia, pričom bola vyhodnotená každá disciplína a veková kategória samostatne. Náš Pokračovať v čítaní „Krajskú ligu ovládli strelci žiarskeho MŠK“

Skvelý úspech Karola Ihringa

Dňa 15.4.2018 sa uskutočnil 10. ročník sútaže Strelecká cena Žarnovice, na ktorej získal Karol Ihring  1. miesto z malokalibrovej pištole 40 výstrelov. Tento úspech sa mu podarilo zopakovať aj na streleckej súťaži v Handlovej – memoriál Janka Urminského . Kde opäť získal prvé miesto z malokalibrovej pištole 30 výstrelov.Tu nás rovnako úspešne reprezentoval aj Marian Grúber ktorý získal 2. miesto.

Výsledková listina tu:  VyslMJU_2018

Extraliga Martin 2018

V Martine sa cez víkend v dňoch  20.-21.01.2018 sa uskutočnilo posledné  dvojkolo Extraligy v športovej streľbe zo vzduchových zbraní. Podmienky na streľbu boli vynikajúce, za čo patrí poďakovanie organizátorom pretekov.Zo strelcov nášho klubu sa najviac darilo Rostislavovi  Burianovi , ktorý skončil  na 1. mieste v oboch súťažných kolách. Potvrdil tak svoje výborné ambície na blížiace sa Majstrovstvá Slovenska. Náš ďalší člen Marián Grúber získal výborne 2.mieste a Karol Ihring sa umiestnil na 3. mieste. Víťazom blahoželáme.

Výsledková listina tu: extraliga Martin 2018